معرفی بهترین فناوری های قابل پوشیدن (عکس)

معرفی بهترین فناوری های قابل پوشیدن (عکس)
مقاله تکنولوژی،معرفی بهترین فناوری های قابل پوشیدن، فناوری های قابل پوشیدن در صدر سال 2014 بودند و همه ما می خواهیم بدانیم که در سال 2015 نیز مانند سال گذشته این نوآوری ها چقدر پیشرفت داشته و چه چیزی را برای ما از این حیث به ارمغان آورده اند؟ ما در این مطلب سعی کردیم یک فهرست از بهترین فناوری های قابل پوشیدن را که بهترین های این حوزه بوده اند برای شما معرفی کنیم.

Skully

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

یکی از محصولات تولید شده توسط سرمایه گذاری مردمی Indiegogo است که موفقیت بسیاری را در جذب سرمایه مردمی به دست آورده است. اسکالی یک کلاه ایمنی موتورسیکلت است که صفحه نمایش درونی آن به رانندگان موتورسیکلت ها تجربه ای مانند یک خلبان جنگنده را می دهد.

این محصول که در سال 2015 میلادی به بازار عرضه شده و یکی از محصولات مبتنی بر سیستم عامل اندروید است به موتورسواران طرح جامع و واضحی از خیابان ها، نقشه های جی پی اس، دوربین عقب و متریک های اندازه گیری سرعت و مسافت می دهد.

Barclaycard

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

پول نقد دشمن دنیای فناوری است و دنیای فناوری هر کاری می کند تا این پدیده قدیمی را که هنوز هم وجود دارد از میدان خارج کند. این محصول دنیای فناوری یک دستبند است که شما به کمک آن می توانید بدون حمل هیچ گونه پول نقد به خرید و پرداخت خریدهایتان بپردازید چرا که این روزها پول نقد یک بار اضافی تلقی می شود.

Viper

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

وایپر یک سیستم کامل برای تمامی باشگاه های فوتبال است و قرار بود بُعد جدیدی را به ورزش در سال 2015 اضافه کند. به هنگام پوشیدن آن می توانید سرعت، شتاب حرکات و تمام بیومکانیک های خود را ثبت کنید و پیشرفت خود را در ورزش کردن بسنجید.

Beddit

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

یکی از بهترین فناوری های پوشیدنی است که اصلا نیازی نیست آن را بپوشید اما در دسته بندی فناوری های قابل پوشیدن قرار می گیرد. این ابزار را بر روی تخت خود گذاشته و به کمک آن می توانید ضربان قلب و الگوهای تنفسی خود را ثبت کنید تا به شما بگوید که خواب شما چقدر عمیق است. با استفاده از این ابزار شگفت انگیز می توانید خواب خود را به راحتی تنظیم کنید.

Moov

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

این فناوری قابل پوشیدن توسط شرکت های مایکروسفات و اپل به طور مشترک طراحی شده است. این فناوری یک مربی مجازی است که به شما می گوید چگونه و چه وقت چه کار انجام دهید. نرم افزار AI یک نرم افزار بسیار هوشمند بوده و به شما کمک می کند که حالت خود را درست کنید و در مواقع مورد نیاز انگیزه لازم را کسب کنید.

Ringly

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

بهترین ویژگی های یک ساعت هوشمند را می تواند در یک حلقه کوچک با یک سنگ نسبتا با ارزش که بر روی آن نصب شده است برای شما به ارمغان بیاورد. نام این حلقه Ringly است و می توانید آن را با گوشی خود همگام سازی کرده و نوتیفیکیشن های فیس بوک، اسنپ چت، توئیتر و غیره را دریافت کنید.

Nixie

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

یکی از فناوری های قابل پوشیدن که برنده جایزه intel Make It Wearable شده است. نیکسی یک هواپیمای کنترل از راه دور کوچک است که بر روی آن یک دوربین نصب شده و شما می توانید با استفاده از آن عکس سلفی بگیرید. هواپیمای بدون سرنشین، سلفی؟ آیا سال 2015 تواند چیزهای شگفت انگیزتری هم به ما نشان دهد؟

Project Morpheus

فناوری،ساعت هوشمند،سیستم عامل،اندروید

این محصول تولید شرکت سونی است و یک فناوری قابل پوشیدن یا یک نمایشگر قابل پوشیدن است که سونی در سال 2014 از آن رونمایی کرد. این محصول روی سر نصب می شود به گونه ای که واقعیت مجازی را برای شما به تصویر می کشد. به تصور بسیاری از کاربران پاسخ یا واکنش سونی به Oculus Rift آنچنان چیز بدی هم از آب درنیامده است. این فناوری برای کنسول های پی اس 4 و ویتا طراحی شده و یک ظاهر زیبا دارد.

منبع :
هفته نامه صدا
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه