مدل لباس های لیلا حاتمی در جشنواره کن 2014 (عکس)

امسال علاوه بر شوق همیشگی سینما دوستان به کشف فیلم های جدید، حضور لیلا حاتمی، در میان اعضای هیات داوران این فستیوال نیز، توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کرده است. به همین مناسبت نگاهی اجمالی به حضور این بانوی ایرانی در روز اول جشنواره می اندازیم.
 
مدل لباس های لیلا حاتمی


مدل لباس های لیلا حاتمی

 جشنواره فیلم کن، یکی از مهمترین جشنواره های سینمایی دنیاست و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. امسال علاوه بر شوق همیشگی سینما دوستان به کشف فیلم های جدید، حضور لیلا حاتمی، در میان اعضای هیات داوران این فستیوال نیز، توجه بسیاری از ایرانیان را  به خود جلب کرده است. به همین مناسبت نگاهی اجمالی به حضور این بانوی ایرانی در روز اول جشنواره می اندازیم و تصاویری از او را با پوشش های متفاوت، برای شما به نمایش می گذاریم.
 
 
مدل لباس های لیلا حاتمی


مدل لباس های لیلا حاتمی

این ها اولین تصاویری است که از لیلا حاتمی در جشنواره کن، منتشر شده است. به نظر می رسد یکبار دیگر حاتمی به دنبال گزینه ای بی خطر رفته : یک لباس سیاه گشاد که با افزودن رنگ های موجود در کیف و شال به آن، سعی کرده  لباسش را از سادگی و یکنواختی نجات دهد. به نظر شما موفق شده؟ ما که این طور فکر نمی کنیم.
 
مدل لباس های لیلا حاتمی

پوشش محبوب سرویس مد، این پیراهن خاکستری و ترکیبش با اورکتی ساده است. هارمونی فوق العاده اجزای لباس، سادگی اورکت و طرح ملیح پیراهن، یک ست لباس شیک و برازنده برای بانوی داور جشنواره کن، به وجود آورده است. به نظر ما، لیلا حاتمی در این عکس ها، جزء زیباترین و شیک پوش ترین خانم های حاضر در تصویر است.
 
و اما پوشش لیلا حاتمی،بر روی سن فستیوال فیلم کن : درست است که امسال سال بلوز و دامن است و رنگ های طلایی و نقره ای به مانند همیشه، انتخابی مناسبی برای خلق لحظاتی طلایی در فستیوال های مهم دنیاست، اما به نظر ما، اگر دامن این پوشش، طرحی راسته ��اشت و یا  به کل پیراهنی با دوخت راسته و ساده بود، شیک تر جلوه می کرد.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه