سیستم صوتی گوگل همزمان از چند زبان پشتیبانی می‌کند,سیستم صوتی گوگل,سیسیتم گوگل,جستجوی صوتی با گوگل,ترفندهای گوگل,گوگل,مقاله تکنولوژی,ایران مطلب

سیستم صوتی گوگل,سیسیتم گوگل
سیستم صوتی گوگل از چند زبان پشتیبانی می‌کند

ایران مطلب : اگر شما هم از آن کاربران چند زبانه ‌google now هستید، باید بدانید یکی دیگر از محدودیت‌های این سیستم، جستجوی صوتی بزودی از بین خواهد رفت.


پیش از این جستجوی صوتی همزمان فقط با یک زبان امکان‌پذیر بود و برای جستجو با زبانی دیگر باید به تنظیمات صوتی گوگل می‌رفتید و آن را به زبان مورد نظر تغییر می‌دادید، اما گوگل بتازگی پشتیبانی خود از زبان‌ها را گسترش داده است. در آینده‌ای نزدیک می‌توانید در قسمت تنظیمات جدید گوگل نو حداکثر پنج‌زبان را انتخاب کنید و دیگر لازم نیست هر بار به قسمت تنظیمات بروید. برای مثال می‌توانید جستجوی صوتی خود را به زبان انگلیسی آغاز کنید و ادامه جستجو را با یکی دیگر از پنج زبان انتخاب کرده در منوی تنظیمات ادامه دهید. در چنین شرایطی در واقع گوگل نو، زبان‌های مختلف را از هم تفکیک می‌کند. برای انجام این کار کافی است هنگام انتخاب زبان‌ها روی زبان اصلی خود تپ طولانی‌تری انجام دهید تا گوگل آن را به‌عنوان زبان مادر شناسایی کند. البته سرویس OK گوگل هنوز فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

منبع : press.jamejamonline.ir
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه