شرکت صهیونیستی گوگل که متاسفانه بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی اینترنتی جهان است در گزارشی درباره بیشترین کلماتی که ایرانی‌ها جست‌وجو کرده‌اند سیاه‌نمایی کرده و کلماتی را منتشر کرده است که از بیان آنها عاجزیم. اما همان‌طور که گفتیم این گزارش گزارشی مغرضانه بوده است و اگر دوست دارید بدانید که ایرانی‌ها دقیقا در سال ۲۰۱۵ چه چیزی در گوگل جست‌وجو کرده‌اند، باید گزارش مرکز تحقیقات‌وپژوهش را مطالعه کنید. در این گزارش آمده است:. ده کلمه‌ای که ایرانی‌ها بیشتر در اینترنت جست‌وجو کرده‌اند عبارتند از:. علم، ...

شرکت صهیونیستی گوگل که متاسفانه بزرگ‌ترین موتور جست‌وجوی اینترنتی جهان است در گزارشی درباره بیشترین کلماتی که ایرانی‌ها جست‌وجو کرده‌اند سیاه‌نمایی کرده و کلماتی را منتشر کرده است که از بیان آنها عاجزیم.

 

سیاهنمایی گوگل درباره کلمات جستجو شده ایرانیان - تصویر 1

 اما همان‌طور که گفتیم این گزارش گزارشی مغرضانه بوده است و اگر دوست دارید بدانید که ایرانی‌ها دقیقا در سال ۲۰۱۵ چه چیزی در گوگل جست‌وجو کرده‌اند، باید گزارش مرکز تحقیقات‌وپژوهش را مطالعه کنید. در این گزارش آمده است:

ده کلمه‌ای که ایرانی‌ها بیشتر در اینترنت جست‌وجو کرده‌اند عبارتند از:

علم، پژوهش، فناوری، نانو، ‌هسته‌ای، فضاپیما، تکنولوژی، آینده، سلول‌ و بنیادی.

 
در بخش تصویر هم بیشترین کلمات و جملات این‌طوری بوده‌اند:

تصویر دختر فضانورد، تصویر دخترقدبلند دانشمند، تصویر زن مدیر نمونه، تصویر پایگاه بین‌المللی فضا، دانلود فضاپیمایی دختران، دانلود سخنرانی دختران در دانشگاه، دانلود سخنرانی‌های دانشگاه کمبریج، دانلود علم، دانلود فرمول‌های ریاضی و دانلود مستند زندگی پنگوئن‌ها!

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه