خالکوبی شعر مولانا روی بازوی یک فوق ستاره هالیوودی +تصاویر


برد پیت,اخبار,اخبار فرهنگی

 

خالکوبی شعر "مولانا" روی بازوی یک فوق ستاره هالیوودی +تصاویر

"برد پیت" که با "متیو مک کاناهی" در "نیواورلئان" حضور دارد، شعری از مولانا را که روی دستش خالکوبی کرده، به هوادارانش نشان داد.

 برد پیت,اخبار,اخبار فرهنگی

 

 "برد پیت" که با "متیو مک کاناهی" در "نیواورلئان" حضور دارد، شعری از مولانا را که روی دستش خالکوبی کرده، به هوادارانش نشان داد.  بازیگر "یازده یار اوشن" دیروز به هوادارنش نشان داد که ترجمه انگلیسی شعری از "مولانا" را که شامل این بیت می‌شود  "آنجا دشتی است، فراتر از همه تصورات راست و چپ. تو را آنجا خواهم دید" روی بازوی راستش خالکوبی کرده است.

 

برد پیت,اخبار,اخبار فرهنگی

 

"برد پیت" با "متیو مک کاناهی" در حال توپ بازی در محله‌ای در نیواورلئان بود که دستش را به سمت هوادارانش بلند کرد و خالکوبی جدیدش را به آنها نشان داد. متیو مک کاناهی که برای بازی در فیلم تحسین شده «کلوپ خریداران دالاس» وزن زیادی کم کرد و با این فیلم جایزه اسکار را نیز برد، در این فیلم تصویر ران رودروف را که سال 1992 درگذشت، تصویر کرد. این دو از بالای بالکن اتاق‌های هتلشان با هم توپ بازی کردند.


این دو بازیگر برای شرکت در پروژه سالانه برد پیت در زمینه ساخت خانه برای نیازمندان "نیواورلئان" در این شهر حضور دارند. بنیاد "برد پیت" که در سال 2007 تاسیس شده با ساخت خانه به کمک نیازمندانی شتافته که بر اثر توفان کاترینا زندگی خود را از دست داده اند.

اخبار فرهنگی و هنری - مهر


 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه