حیواناتی که بازی های جام جهانی برزیل را پیشگویی می کنند

بعد از اینکه در دوره قبلی جام جهانی، مرحوم پائول، همان هشت پای معروف، تا حدود زیادی در پیش‌بینی نتایج بازی‌ها موفق بود و توانست برای خود شهرتی بهم بزند، حالا و در این دوره جام جهانی، حیوانات مختلفی در نقاط مختلف دنیا برای خود دُکان باز کرده‌اند و نتیجه بازی‌ها را پیش‌بینی می‌کنند. در این مطلب معروف‌ترین آنها را به همراه تصاویرشان به شما معرفی می‌کنیم و البته میزان موفقیت آنها در پیشگویی را نیز اعلام می‌کنیم!

رژینا؛ یک پائول هشت‌پای دیگر!

رژینا؛ یک پائول هشت‌پای دیگر!

رژینا هم مانند پائول، هشت پایی است که بازی‌های جام جهانی را پیش‌بینی می‌کند.
او که در آکواریوم سی-لایف برلین نگهداری می شود در این عکس برنده بازی پرتغال و آلمان را درست پیش‌بینی کرده است. رژینا آلمان را به عنوان برنده انتخاب کرد و آلمان هم با چهار گل از خجالت پرتغال درآمد.

چیپو؛ سمور آبی پیش‌گو!

چیپو؛ سمور آبی پیش‌گو!

چیپو نام این سمور آبی است که در پارک مرکزی هیمجی در ژاپن نگهداری می شود و سعی در پیش بینی نتایج بازیها دارد. شیوه پیش بینی چیپو به این شکل است که دو توپ با عکس پرچم دو تیم رقیب را همزمان به سمت او پرتاب می کنند و هرکدام را که چیپو بگیرد، برنده بازی محسوب می شود.

در این عکس چیپو برای پیش‌بینی بازی ژاپن و یونان، توپ یونان را می‌گیرد، در حالی که بازی مساوی شد. البته چیپو با توجه به اینکه گزینه مساوی در اختیار نداشت مقصر نبود و احتملا کسانی که شرایط پیش بینی را برای او مهیا می‌کردند، نمی‌دانستند که در فوتبال نتیجه مساوی هم وجود دارد.

تاکا؛ پیشگویی بدون اعلام نتیجه پیشگویی!

تاکا؛ پیشگویی بدون اعلام نتیجه پیشگویی!

نام این حیوان (که من هم درست نفهمیدم چه حیوانی است!) تاکا است. همانطور که در عکس می‌بینید، تاکا با رفتن به درون دروازه تیم‌ها که با پرچم بالای‌شان مشخص شده‌اند، نتیجه بازی‌ها را پیش‌بینی می‌کند.

این بند و بساط را ZDF آلمان راه‌اندازی کرده و نتیجه پیش‌بینی تاکا را نیز لو نمی‌دهد. با این احوالات و با توجه به تصویر بالا احتمالاً پیش‌بینی تاکا چیزی غیر از پیروزی آلمان است که خب با توجه به نتیجه به دست آمده، میزان موفقیت تاکا مشخص می‌شود!

یالو؛ فیل پیشگو!

یالو؛ فیل پیشگو!

یالو، فیل چهار ساله آسیایی، که در باغ وحشی در جینان در شاندونگ چین نگهداری می شود، با برداشتن غذا از جلوی پرچم کشور پیروز، نتیجه بازی ها را پیش بینی می کند.

همانطور که می بینید، یالو نتیجه بازی اسپانیا و شیلی را کاملا غلط پیش‌بینی کرده است. ظاهراً کاسبی مسئولین باغ وحش جینان نگرفت. امیدوارم یالو را اخراج نکنند!

پیشگویی با پنچر کردن توپ تیم بازنده!

پیشگویی با پنچر کردن توپ تیم بازنده!

برندی، همین شیری است که در عکس توپ را به دهان گرفته است. او در باغ وحش اِمِن در هلند نگهداری می شود. دو توپ به رنگ اصلی دو تیم رقیب را به سمت برندی رها می کنند و اولین توپی که برندی با دندان‌هایش سوراخ و پنچر کرد، تیم بازنده است!

در این عکس برندی از بین توپ های استرالیا و هلند، توپ زرد را که به رنگ اصلی تیم استرالیا است برداشته و پنچر کرد. برندی تا اینجای کار درست پیش بینی کرده است.

 یینگ‌می؛ پیشگوی درست بازی افتتاحیه!


یینگ‌می؛ پیشگوی درست بازی افتتاحیه!

این پاندا یینگ می نام دارد و در یَنگژو در استان جیانگسو چین نگهداری می‌شود. یینگ می با خوردن غذا از ضرفی که پرچم برزیل روی آن بود، پیروز بازی افتاحیه جام جهانی را درست پیش‌بینی کرد.

حداقل برگزارکنندگان این پیشگویی، عقلشان رسیده و ضرفی برای نتیجه مساوی هم گذاشته‌اند.

پیشگویی با فرمول هر کی بیشتر بخوره!

پیشگویی با فرمول هر کی بیشتر بخوره!

در این پیش بینی که در پارک-موزه حیاط وحش آبزیان در کوبه در ژاپن برگزار می‌شود، دو گروه آرچرفیش به نمایندگی از دو تیم را در دو ظرف مختلف می گذارند. هرکدام از دسته آرچرفیش‌ها غذای بیشتری بخورند، نشان‌دهنده برتری تیمی است که پرچم آن کشور بر روی ظرف آنهاست.

در این عکس آرچرفیش ها قرار بود نتیجه بازی ژاپن و ساحل عاج را پیش‌بینی کنند. ظاهراً ماهی‌هایی که در ظرف ژاپن بودند گرسنگی امانشان را بریده و بی‌خیال پیش‌بینی شده‌اند و همه طعمه‌ها را خورده‌اند! پیش‌بینی این ماهی ها برد ژاپن بود، اما ژاپن دو بر یک از ساحل عاج شکست خورد.

هاچان؛ یک هشت‌پای پیشگوی دیگر!

هاچان؛ یک هشت‌پای پیشگوی دیگر!

در توکیو، هشت پای دیگری به نام هاچان سعی در پیش بینی بازی ها دارد.

هاچان هم مثل هموطنانش در کوبه، سعی در پیش بینی پیروزی ژاپن بر ساحل عاج را داشت. اما حاصلی جز شرمندگی برایش نماند.

مادام شیوا؛ خوکچه هندی پیشگو!

مادام شیوا؛ خوکچه هندی پیشگو!

مادام شیوا نام این خوکچه هندی بیست ماهه است. برای پیش بینی بازی‌ها توسط مادام شیوا، او را وسط یک زمین فوتبال بسیار کوچک می‌گذارند و تعداد باری که شیوا به درون دروازه‌ها می دود، نشان‌دهنده تعداد گل تیم‌ها است.

شیوا نتیجه بازی سوییس و اکوادور را دقیق پیش بینی کرد، اما بازی سوییس با فرانسه را نیز باز هم دو بر یک به نفع سوییس پیش‌بینی کرد، در حالی که سوییس پنج بر دو بازی را واگذار کرد. احتمالاً شیوا فکر کرده، کریم بنزما برای فرانسه بازی نخواهد کرد!

کابکائو؛ لاک‌پشت کله‌گنده پیشگو!

کابکائو؛ لاک‌پشت کله‌گنده پیشگو!

در پارایا دو فورته در برزیل، لاک پشت سی‌ساله ای به نام کابکائو (به معنی کله گنده!) نگهداری می‌شود. کابکائو به شیوه‌ای که در عکس مشاهده می‌کنید، پیروز بازی برزیل و کرواسی را درست پیش‌بینی کرد.

هرچند بازی بعدی برزیل با مکزیک را به نفع مکزیک پیش بینی کرد، در حالی که بازی مساوی شد. احتمالاً کابکائو با درنظر گرفتن بازی زیبای مکزیک، فکر نمی‌کرده که برزیل با خوش‌شانسی بتواند از باخت مقابل مکزیک بگریزد. / فارنت

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه