سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در کنگره شهدای جهاد علمی که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، طی سخنان کوتاهی گفت: عزت، اقتدار و عظمت امروز ایران مدیون خون شهدا در عرصه‌های مختلف جهادی دفاع امنیت و جهاد علمی است. فرمانده کل سپاه با اشاره به عرصه‌های مورد نیاز جهادی در رده‌های مختلف انقلاب تصریح کرد: در دهه اول، موضوع امنیت، دفاع و ایثارگری در اولویت بود و پس از آن جهاد در عرصه‌های علمی و سیاسی مورد نیاز است و امروز جهاد علمی مدنظر رهبری در دهه چهارم انقلاب در راس نی ...

توصیه فرمانده کل سپاه به رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده

01-Farmandeh[WwW.KamYab.IR]

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در کنگره شهدای جهاد علمی که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، طی سخنان کوتاهی گفت: عزت، اقتدار و عظمت امروز ایران مدیون خون شهدا در عرصه‌های مختلف جهادی دفاع امنیت و جهاد علمی است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به عرصه‌های مورد نیاز جهادی در رده‌های مختلف انقلاب تصریح کرد: در دهه اول، موضوع امنیت، دفاع و ایثارگری در اولویت بود و پس از آن جهاد در عرصه‌های علمی و سیاسی مورد نیاز است و امروز جهاد علمی مدنظر رهبری در دهه چهارم انقلاب در راس نیازها قرار دارد.

سرلشکر جعفری با تجلیل از جایگاه شهدای جهاد علمی آنان را از اساتید انقلابی در عرصه جهاد خواند و افزود: باید بدانیم عزت و اقتدار انقلاب عزیز حاصل دو مولفه جهاد در راه خدا و صبر و استقامت در راه حق است.

وی با بیان اینکه مردم ما صبر و استقامت را در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی تحمل کرده‌اند، اظهار داشت: دانشمندان علمی و جهادگران این عرصه نیز با حرکت جهادی علمی این راه مقدس را حمایت می‌کنند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: به ریییس دولت، دولتمردان و تیم مذاکره کننده توصیه می‌کنیم از خون شهیدان پاسداری کنند.

سرلشکرجعفری اضافه کرد: درست است که امروز بر اساس نرمش قهرمانانه مطرح شده از سوی رهبری مجوز مذاکره داده شده و تاکنون از اصول عدول نشده، ولی وقتی قرار است مذاکره به نتیجه برسد عزت مردم ایران باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه ممکن است برخی نرمش‌ها برخلاف پایداری و مقاومت باشد، اظهار داشت: باید به اصول و خط قرمز تعیین شده در این راه توجه کنیم.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: در ادامه این مذاکرات چیزی که باید دغدغه باشد، پایداری در خط مقاومت و حفظ خون شهداست.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه